Dětská obuv za nejnižší možnou cenu.

Dětská obuv za nejnižší  možnou cenu.

Datum: 19.06.2011

Právě začínají výrazné slevy a výprodeje kvalitní dětské obuvi.

Nyní můžete nakoupit dětskou obuv s výraznou slevou, právě začínají slevy a výprodeje vybrané dětské obuvi z letní kolekce.
 

Právě teď můžete nakupovat dětské boty se slevou až 30¨% z původní ceny.
 

Letní dětské boty musí být dostatečně odolné proti všem vnějším vlivům. Kvalitní dětská obuv musí zvládnout jakoukoliv zátěž, ať už děti běhají na zahradě, hrají si v písku nebo se polévají vodou. U letních dětských bot je důležité, aby byli prodyšné a dobře odváděli vlhkost způsobenou pocením. Aby si nemohly odřít nebo okopat prsty, je pro menší děti vhodná obuv se špičkou.

Důležitou roli při výběru letní dětské obuvi hraje materiál boty. V horkých letních měsících nosí děti boty většinou na bosou nohu, je proto důležité, aby dětské boty byly měkké a poddajné, nikde neškrtily nebo nohu nedřely.
V neposlední řadě je důležité věnovat pozornost podrážce dětské obuvi.  Podrážka by měla být dostatečně ohebná a pružná a pohlcovala všechny nárazy vůči dětským nožičkám. Letní dětská obuv má středně hluboký vzorek na podrážce, který dobře drží botu i na nerovném nebo kamenitém terénu a zároveň zabraňuje uklouznutí například na mokré trávě.

Zpět na archiv aktualit
facebook